Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NEODESIGN Octavia - podejście nr 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • NEODESIGN Octavia - podejście nr 2

    Pozdrowienia karolz, myslalem ze mi umyjesz furke no a tak musialem sam sikac.

    Pozdrowienia dla ciemnego kombi widzianego w okolicach pomnika lotnika dzis rano - mialo fajnie przetarta klape bagaznika - czyli tylko znaczek OCP wyczyszczony k

    Pozdrowienia rowniez dla innego kombi spotkanego rozwniez w okolicach pomnika lotnika ale juz w ruchu coz nie znaju wlasciciela ale mial taka srebrna listwe na klapie bagaznika i OCP wklejone nisko nad nia.

    juz doczytalem pare postow wyzej - to chyba byles _tm_ tylko ze ja lecialem dalej za toba az do zachodniego i nalepke widzialem - tylko jakos balem sie tak natrabic z nienacka
    krzychu
    L&K 1,9TDI AHF 2001r + turbo 130. 185 tyś km
    CB Cobra, B4, ATE_PD

  • #2
    NEODESIGN Octavia - podejście nr 2

    Witam,

    tym razem poszukujemy Octavia w wersji kombi po liftingu (2000-2004). Samochód powinien być niebity, lub bardzo dobrze naprawiony, reszta jest nieistotna.

    W związku z opiniami użytkowników na temat obecnego zestawu zderzaków zdecydowaliśmy się zmodyfikować kilka drobnostek.

    1. Przedni zderzak będzie kilka cm wyżej.
    2. Listwy progowe będą mocowane pod drzwiami.

    Jednak głównie potrzebujemy auto w celu dopasowania przedniego zderzaka do wersji po liftingu i tylnego zderzaka do wersji kombi.

    Auto jest potrzebne na tydzień czasu - o wiele krócej niż za pierwszym razem, poniewaz są to tylko prace adaptacyjne. Oferujemy zestaw zderzaków + progi, bez lakierowania.

    Link
    Link

    Jako ciekawostka powiem, że można również wybrać inny, bardziej ekstremalny zestaw zderzaków: F-STYLE (nad tyłem jeszcze pracujemy).

    Link

    Osoby zainteresowane proszę o kontakt: [email protected]

    Możemy zaczynać od jutra!

    Komentarz


    • #3
      Hmm... Jezeli faktycznie to bedzie tydzien, to ja sie pisze. k
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #4
        Jako ciekawostka powiem, że można również wybrać inny, bardziej ekstremalny zestaw zderzaków: F-STYLE (nad tyłem jeszcze pracujemy).

        Link
        na ten pakiet :diabelski_usmiech k

        [ Dodano: Sro 11 Sty, 06 20:16 ]
        ja gdyby nie ten RS tez bym sie zgłosił musze sie nim nacieszyc
        -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

        Komentarz


        • #5
          a jak ma ten tył w Combiku wyglądać?
          tak samo jak w sedanie tak :?:
          Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
          Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
          BMW serii 3... Radość z jazdy.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X